Jdi na obsah Jdi na menu
 

Žuldíček patřil kvůli svému vysokému věku mezi pejsky, kteří už ani téměř nedoufají a přesto se mu podařilo najít báječný domov plný lásky.
2. zpráva (staženo z webu paní Věry Čechové)

Zdravím Vás holčičky. Dlouho jsme se sem nedostaly, tak to musím hned napravit. Četla jsem, že se dost ptáte ne Žuldíčka. Tak tady je pár informací. Krásně nám chlapeček papá. Mamka mu vyváří masíčko 3x denně. Takže se nám pěkně vyspravil. Ani by jste ho už nepoznaly. Fotečky zase samozřejmě pošleme. Hraje si dokonce i s pískacíma hračkama. Luničce už dvě zničil a vykousal v nich obrovské díry Je strašně moc hodný a vděčný. Od mamky se nehne ani na krok. Jsme strašně moc rádi, že ho máme. Vypadá to, že s námi bude ještě hoooodně dlouho a to je moc dobře. V útulečku by se chudinka utrápil. Tak se mějte berušky a zase se ozvem a pošleme fotečky.

 
1. zpráva
Tak se nám sem vejdou bohužel jen dvě fotečky. Až se vrátí přítel z Anglie, tak jich pošleme více.  On to umí. Žuldíšek je jinak nádherný a přehodný miláček. Už ten večer, co ho mamka přivezla se nechal hladit a chovat. Poprvé na mě ale  zavrčel. Papká moc maličko, ale papká. Včera jsme ho vykoupaly a ošetřily. Ještě ho čeká stříhání drápečků. Mamku úplně miluje a nehne se od ní ani na krok. Sám už přijde a dá nám spostu pusinek. Už si to bez něj neumíne ani  představit. Na té lavici je jedna ze Źuldíčkových kamarádu - Lunička (5měsíců).  Se všema vychází naprosto suprově. Dokonce Luničče bere i pískací hračky a hraje si. Určitě zase písneme, jak se má a jak jsme dopadly na veterině s tou boulí.Mějte se moc krásńoučce. DĚKUJI  A PŘEJEME KRÁSNÝ DEN. Sodomková
 

Obrazek

Obrazek