Jdi na obsah Jdi na menu
 

Valdík byl pejsek s minimální šancí na umístění. Byl už starý, téměř hluchý a slepý, což ho předurčovalo k dožití v útulku. Přes to všechno se mu rozhodli dát nový domov a vše mu vynahradit báječní lidé, paní Michaela s manželem, za což jim patří velký dík. Děkujeme

Ahoj tety,

      tady Valdík. Píšu vám ze svého nového domova. Moc se mi tu líbí. Ještě tu se mnou bydlí 2 psí kluci. Ten starší si myslí, že je šéf a ten druhý pejsek je tlustej. Ale mám je rád, je s nimi sranda.
      Panička a páníček jsou moc hodní, hodně mě drbou za ouškem a to se mi strašně líbí. Mají tu i zahradu po které si mohu běhat jak dlouho chci.
      Mají tady taky strašně moc jídla. Moc dobrýho jídla. Když jsem přijel tak mi dali na uvítanou nějakou růžovou rybu ... jééé ta byla dobrá ... pořád dostávám nějaké dobrůtky ... třeba včera panička pekla psí cukroví ... mňam mňam.
      Jo, líbí se mi tady .. jsem tu moc spokojený, bříško mám plný, mám čistý měkoučký pelíšek, je tu teploučko a hlavně mám svoji rodinu, po které jsem vždycky tolik toužil.
      Tímto bych chtěl poděkovat tetě Natálce, která mi našla tento báječný domov, bez ní bych byl ještě v útulku, osamocený a nešťastný ... děkuji ti Natálko.
         
Valdík

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek