Jdi na obsah Jdi na menu
 

27.2. 2009 Nová zpráva od Tobíškovi rodiny

Tobíšek chodí denně na procházky, jinak dost času je i na zahradě. Zdá se být spokojený, je typicky jezevčicky paličatý, žárlí na naši čubinu, i když si myslím, že více důvodů k žárlení má ona, přijala ho samozřejmě, vše mu ukazuje, stará se o něho. Loužiček ubývá, když ho nachytáme, tak mu vyčiníme, uráží se. Hodně visí na manželovi, když se dnes po 6 ti hodinách vrátil z Prahy, Tobi mu pěkně vynadal, teď si ho hlídá.
No a naše kočka odmítá od 2. dne Tobíškova příchodu sejít z půdy, protože Tobíška velmi zajímá. Tak to trénujeme. Venkovní kočky čumákují ve stodole. Nakonec si zvyknou všichni,vždyť je teprve pátek.

Mějte se hezky.
S pozdravem Líba a Vojta Vondráškovi

24.2. 2009

Dobrý den, dnes jsme si odvezli jezevčíčka Tobíška. Podáváme zprávu. Jde nám to spolu dobře, Tobi je milej, mazlivej, žravej, přátelskej k nám, Rozárce i ke všem našim kočkám. Fenka Rozázka se sice zatím ještě trochu mračí, ale už se pokouší o kontakt a hru. Tobi si nás hlídá, po obědě si zalezl k nám do postele a bylo to, jako by tady byl odjakživa. Aby té chvály nebylo moc, tak jediné, co ho budeme muset odnaučit je značkování rohů v bytě.Chápeme, že si to tady označuje, cítí, že tady bude pro něho doma.
Mějte se hezky. Oceňujeme vaši práci a váš přístup k pejskům.
S přáním všeho dobrého Líba a Vojta Vondráškovi

 

Tobíškova útulková fotka

 

Obrazek