Jdi na obsah Jdi na menu
 

Edík opět poslal krásné povídání vypovídající o jeho novém slastném životě i o momentu kdy skončil slastný život jeho páníčků a začal život s "jagojezevcem". Edík měl opravdové štěstí na úžasnou rodinu, která má pochopení pro jeho lumpárny, bere život s pytlem bleh s nadledem a ještě dovedou napsat tak krásný dopis, který zahřeje u srdce nejednoho člověka.

 

Ahoj, posílám zase pár svých fotek, abyste věděli, jak moc mi to sluší, když jsem ostříhaný trojkou proti srsti. Asi se budete divit, ale držel jsem obstojně. Za piškotek a nějakou tu dobrůtku jsem ochotný se i na pár minut zastavit.  Ale ty nervy... Co kdyby mi mezitím něco někde uteklo?
Doma to mám pořád v pohodičce, svoje krámy mám roztahané úplně všude a hlavně všechno nosím do postele. Ale nevadí, paníčkům ještě nervy drží, a tak ten můj bordýlek vždycky jen někam odsunou, abych ho mohl zase podle svého gusta rozkrámovat. Ještě jsem nepřišel na nic, co by je fakt vytočilo, a to je dobře, protože jagojezevec jako já pořád vymýšlí nějaké lumpárny :o) Taky moc neumím říct, když chci vyvenčit. To si jen sednu na postel, kouknu a když se pár vteřin nic neděje, jdu do obýváku... Když musím, tak musím :o) Ale zatím taky v pohodě.  Mop si to prý přebere. Páníčkové se dneska dokonce smáli, jaký jsem syčák, že se pos... v  obýváku a pak si to nakvačím do ložnice a jdu si hrát :o) Pro porovnání přikládám i fotku, jak jsem vypadal, když jsem se dostal do útulku. No jo... jsem úplně jiný pes, ale páníčkům jsem se moc líbil i zarostlý a rozcuchaný. Proto si mě taky vybrali a já se zas na oplátku starám o jejich zdraví a udržuju je neustále ve střehu :o) Mějte se všichni krásně, Edík

 

dobrůtky byly fajn

Obrazek

dostal jsem ouško

Obrazek

hambatej pes

Obrazek

model

Obrazek

nerušit, jdu spinkat

Obrazek

tak teda chvíli postojim

Obrazek

v posteli mám všechny svoje věci a co jako...

Obrazek

z příjezdu do útulku

Obrazek