Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dobrý den,

dorazili jsme s Dorotkou domů v pořádku, další blinkání už skončilo v připraveném pytlíku. Průjem už téměř nemá, odčervení dostane zítra večer, ať jsme doma, kdyby jí to nesedlo... Dneska jsme večer objednaní k vetovi na prohlídku a dohodu jak s naočkováním vs. odčervení.

Posílám pár úplně prvních fotek ze seznamování s novým domovem. Pelíšek má doma v předsíni - nemáme ještě dodělané šoupací dveře, takže má volný pohyb po obýváku a kuchyni. Nechtělo se jí v něm být, ale když jsem jí tam dala svou košili se kterou jsme pro ni u vás byli, tak se v něm spokojeně zabydlela. Chová se dobře, sem tam se ještě objeví loužička, ale máme dlažbu, takže se nic neděje. Je to mazlík a má tak roztomilý čumáček, že máme co dělat, abychom jí nedovolili všechno .

Skamarádili se s kocourem (sedli si navzájem a už si spolu i hrajou) i sousedy a jejich psem (dtto ). Byli jsme na společné procházce s naší procházkovou partou, která se jí také líbila. Zatím s ní chodím jen na vodítku, ale na nové jméno už perfektně slyší a jakmile zjistila, že jí z toho kynou ňamky, přibíhá vzorně na zavolání. Když ale zůstane chvilku sama na zahradě, hned začíná hledat, kde nechal tesař díru, tak z ní radši oči nespouštíme. Večer kolem šesté sedmé nemá stání a chce jít skrz plot k silnici a když jsme na večerní procházce zdálky viděli zastavující auto, tak se mohla zbláznit, jak k němu chtěla. ...

Pavel včera večer dodělal venkovní bydlení (zateplená bouda - až ji vyfotím, pošlu fotku), chceme ji časem nechávat přes den na zahradě, ať se tolik nenudí zatímco budeme v práci. Shodli jsme se ale, že s tím ještě chvíli počkáme, než budeme vědět, že se u nás úplně zabydlela.

K fotkám: Při prvním společném krmení jí kocour vlezl do misky, neodolala jsem a hned jsem to zvěčnila, je to malá dobračka, nechala by se klidně obrat a ani by se neozvala. Při krmení teď vždycky jeden z nás musí stát jako rozhodčí a hlídat, aby si každý "hleděl svého korýtka":-))

Pořád se mi derou slzy do očí, když si vzpomenu, že je u vás ještě tolik smutných psích srdíček...
Hluboce obdivuji Vaši obětavost, i trpělivost s pejsky a jejich nezodpovědnými pány. Jak jsem viděla, na to v jaké jsou pejsci situaci se u vás mají dobře. Dorinka posílá pozdravy!

PS: Až udělám o víkendu nějaké pořádné fotky, které by se daly dát na stránky, pošlu je.


Hezký den

Magda

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek