Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dobrý den,

mluvila jsem minulý týden s Janičkou a informovala jsem o Bojárkovi, jak se hezky a rychle přizpůsobil a hlavně k naší velké radosti úplně výborně vzal na vědomí kočku, kterou máme doma. Z toho jsme měli obavy, ale nebylo třeba. Bojárek je skutečně mírumilovný pejsek, i když už venku na některého psího kolegu už také trochu tasil zoubek, ale dal se hned zmravnit. K většině pejsků je však  kamarádský a nebo je prostě ignoruje. To, že je neslyšící, je trochu komplikace s dorozumíváním, pokud ale na sebe vidíme, je to bez problému. Hlavně je to krátká doba (dnes 3 týdny), postupně se všichni vypracujeme ve vzájemné komunikaci.

K malým dětem se chová také moc hezky, máme roční a 7letou vnučku a vše je úplně v pohodě. Bojárek je prostě už naše zlatíčko a miláček a jsme šťastni, že ho máme. Moc nás mrzí, že jsme první den vůbec připustili myšlenku na jeho vrácení, omlouváme se za to, ale bylo to způsobeno ještě
příliš čerstvými prožitky posledních dnů s našim bývalým psím miláčkem.


Slíbila jsem Janičce poslat nějaké obrázky, což tímto činím, jsou z minulého víkendu z výletu a z dnešního rána z kuchyně, abyste viděli, že jsou s kočičkou v pohodě. Až se nám podaří zase časem nějaké hezké záběry, pošleme vám je opět  na  ukázku.

Posíláme Vám také pro zajímavost obrázek - hlavičku pejska ze San Fancisca -  Californie, co manžel úplně náhodou při surfování na internetu
objevil. Byly to stránky nějaké rozhlasové stanice v San Franciscu a měli tam pro posluchače možnost posílat obrázky svých zvířecích miláčků. Ze zvědavosti si manžel tu stránku otevřel a jako první obrázek byl kalifornský Bojárek - jmenuje se Salimar. No řekněte, že je to jako náš Bojárek? Je to opravdu taková zvláštní náhoda, tak vám to musíme tlumočit.

Jinak jsme se dívali na vaše internetové stránky a měli bychom samozřejmě zájem o kalendář 2010 s obrázkem Bojárka.


Omlouvám se, jestli vás tímto zdržuji, ale máme potřebu vás o Bojárkovi informovat a když byl u vás tak dlouho, tak vás to určitě zajímá, jak se mu vede. Odčervení už proběhlo a v úterý jdeme na veterinu na kontrolu s ušima a přeočkování parvovirózy a leptospirózy. Že už je očipován, jsem Janičce říkala, je i přihlášen na Městském úřadě, má svoji známku - a je i nahlášen na Národní registr zvířat.

Srdečně zdraví
Stáňa Techniková s manželem

 

fotky Bojárka jeho kočičí kamarádky Kačenky a jako poslední je Bojárkův dvojník ze zámoří :o)

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek