Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zdravím paničky a ostatní psí kamarády z nového domova!

Jsem oficiálně Bobík,tedy víc mi říkají tak aristokraticky BOBE,bydlím u páníčka v Dublovicích.To,kdyby jste mi chtěli napsat,víte?

Když jsme do nového domova přijeli,pán mi všechno ukázal,dvůr zahradu,králíky,co jim nemám ubližovat,ale hlídat.

A hlavně kočku Karolínu,je ze stejného útulku,tak jsme  tom už hodili řeč,že jako bezva,ale šeptala mi,že tady lepší..No,kočka,ona sice chytá myši,ale jinak je to kočkopes,aportuje kuličku a chodí s pánem na vycházky.Takže na obhlídku okolí už jsme šli pěkně všichni-Karolína,pak pán a já to jistil ze všech stran,musím to přece očuchat.

Mám novou boudu,ale pán usoudil,že je zima a že mně má radši u sebe,tak spíme taky spolu doma,oni na posteli,já mám deku na zemi.No prostě bezva.A taky pán jí pořád nějaké dobré věci,které ták voní,to je potřeba se kolem shromáždit a tvářit se mile a hladově.a to nezklame!!

Jako nejvíc mně rozčiluje sousedův bígl,kouká mi na můj dvůr,jako by mu to patřilo,už jsem se musel rozčilit,aby věděl,kam patří!!

O víkendu prý přijede pánova dcera a mám slíbenou velkou procházku,tak to bude něco!No,ale taky jsem zaslechl něco o koupeli,ale to jěště nevím,jak se na to budu tvářit...

Takže paničky pozdravujte tam kamarády a že jim přeju taky pány s voňavými dobrotami a pelíškem!
Váš BOB.