Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tady je další důkaz toho, že i pejsek, který na první pohled není se všemi hned kamarád a bojí se snad i svého stínu, se láskyplným přístupem a novou šancí na hezký život změní v radostného člena rodiny, který Vám důvěru v něho vloženou a péči oplatí svou láskou a oddaností.

 

Dobrý den,

konečně se dostávám k tomu Vám napsat.
Ráda bych Vám poděkovala za fenku NO, kterou jsme si z Vašeho útulku přivezli domů koncem ledna. Pojmenovali jsme ji Bára.  Barunka byla ze začátku velmi plachá, lidskou společnost opravdu nevyhledávala a věřím, že k tomu měla svuj důvod.
Nemám tušení co prožila, ale muselo se na ni pomalu, jakýkoliv rychlejší pohyb a už klopila uši a šla automaticky k zemi nebo se letěla schovat do boudy. Takže pomaloučku, polehoučku jsme se seznamovali přes piškotky, buřtíky a prasečí ouška. Velkou oporou jí byl náš druhý pejsek Boldík, který se s ní hned skamarádil a nehnul se od ní na krok. Naše princezna se pomalu rozkoukávala, i když první dva měsíce bylo její utočiště hlavně v boudě. Ale světe div se, po třech měsících se něco změnilo a Barunka se přestala tak strašně bát. Sama si už dokonce přijde pro pohlazení, s Boldíkem vyvádí psí kusy a je z ní teď velký mazel. Začíná si konečne trošku uzívat života a my si to bez ní už vůbec nedokážeme představit.
Ještě jednou velké díky za tak skvělého kamaráda!

Dana

 

Tady už krásná a sebevědomá Barunka

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tady Barunky útulková fotka. Ovčanda krčící se v boudičce a v hlavičce plno ošklivých vzpomínek na toho kdo s ní zle zacházel. Teď už se má hezky.

 

Obrazek