Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Obrazek

 

BENJI

kříženec pudla (asi s buldočkem či americkým kokršpanělem), 6 let

Neuvěřitelný mazlík vhodný na zahradní gauč. Miluje mazlení a papání. Vhodný i ke starším lidem. Ostatní pejsci mu nevadí. Má rád procházky, ale dává přednost gaučingu a plné mističce. Není však vhodný k dětem (při manipulaci, která se mu nelíbí se dovede chovat ostře, dokáže kousnout pokud se cítí ohrožen). Nejlépe by mu bylo na zahrádce. Je to trochu lenoch :o).

Benji zemřel náhle začátkem prosince 2010 v útulku. Bylo to chlupaté chrochtavé sluníčko. Je velká škoda, že se nedočkal maličké zahrádky s milými páníčky jako jeho šťastnější kolegové...

Obrazek

 
 

Míša

 

špic, více než 10 let

 

Stále veselý pejsek, miluje procházky a lidskou společnost. Dobře hlídá. Vhodný na zahrádku ke starším lidem. Je čiperný. Byl by šťastný kdyby mohl dožít na dvorečku u hodných lidí.

Míša se bohužel nového domova již nedočkal a v úterý 2.3. 2010 zemřel stářím v útulku. Míšánek byl oblíbeným pejskem venčitelů a hrdinně zvládl i podzimní pochod s pejsky. Je škoda, že nemohl dožít někde na dvorečku se svojí babičkou či dědečkem, ale i tak zemřel milován a budeme na něho vzpomínat.

 

Obrazek

 

 

Aljašský malamut, starší pes

Nalezen 14.6. v Čakovicích. Po odchytu byl pejsek vyčerpaný, v kotci se choval klidně. Je hezký. Jednalo se o starého pejska, který měl již při příchodu do útulku problém s nožičkami způsobený dysplazií a vyšším věkem. Jednoho dne již neměl sílu na to vstát, proto jeho trápení bylo ukončeno.

Obrazek

Míša

kříženec německého ovčáka, 10 let

Tento hodný a milý pejsek strávil v útulku čtyři roky. V útulku si však zvykl natolik, že ho bral jako svůj domov a oštěřovatelky s návštěvníky jako rodinu. Proto, když ho jeden z dobrovolníků chtěl vzít na týdenní výcvikový tábor, Míša se ani nehnul a chtěl zpátky "domů" do kotce. Zemřel stářím spokojený mezi kamarády. 

Obrazek

kříženec německého ovčáka,  velmi starý pejsek

Tento pejsek se dostal do útulku ve strašném stavu, měl problémy s chůzí i dýcháním. jeho páníček se zachoval ke svému starému příteli tak, že ho vyhodil a zanechal na pospas osudu. V útulku strávil jeden měsíc a doufal, že se pro něho jeho pán vrátí a dá mu tu šanci dožít v klidu doma...nestalo se, po měsíci pejsek zemřel stářím.

Obrazek

 kříženec fouska s německým ovčákem, 1,5 roku

Pejsek byl odchycen ve Vrchotových Janovicích. K cizím se choval velmi agresivně, na ošetřovatelky si zvykl a respektoval je. Nový domov se mu však najít nepodařilo, nejlépe by mu bylo jako ostraze objektu, protože do rodiny byl zcela nevhodný. Onemocněl a zemřel v útulku.