Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

obraz0503.jpg

 

PIŠKOT

štěně - pes, labrador, 3 - 4 měsíce

Nalezen v Benešově. Má levé ouško odborně zastřižené, už zahojené, asi dřív úraz, takže výrazně kratší.

Je hrozně fajn. Samozřejmě se rádo mazlí a hraje si s lidmi i pejsky. Umí na vodítku a povel sedni.

 


ADÉLKA

fena, kříženka středního vzrůstu, 3 roky, čipovaná před třemi lety v útulku Troja jako štěně

Úžasná, mazlivá a ke všem milá fenečka. je hodná, na vodítku chodí hezky, ale jistě by svého pána následovala i na volno, protože se člověka drží. Je vychovaná, nic neničí a není zbytečně uštěkaná. Vhodná do rodiny s dětmi i ke starším lidem jako společnice na procházky přírodou i mazlení na gauči.

 


 

HEIDY

fena, kříženka staforda s labradorem, 1 rok

Hrozně mazlivá, přítulná a miloučká fenečka. Bude mírnou a tichou společnicí hodným lidem. V kotci se chová tiše a leží na místečku, proto by byla vhodná i do bytu. Na vodítku bohužel zatím neumí, venku se hned plácne na zádíčka a chce mazlit, mazlit a mazlit...takže zatím toho příliš nenachodí a ráda se nechá i poponášet :-).

 


ČIKO

pes, kříženec menšího až středního vzrůstu, 3 roky

Veselý, čiperný a mazlivý malý rarášek. Miluje dlouhé procházky, je hravý a přátelský ke všem lidem. Je velmi čistotný, proto ideální pejsek do bytu.
 

obraz0519.jpg

BLEK

pes, kříženec střední velikosti, 1 rok

Nalezen v Benešově.

Temperamentní lumpík, ale beránek pokud ho člověk mazlí, to zapomene i blázinkovat. Vhodný na agility.

 

 

pb030036.jpg

 

CÉZAR

pes, německý ovčák, 6 let

Cézar je nádherně stavěný, obrovský pes. Za plotem je to výborný hlídač, své území brání, ale venku je velmi přátelský a milý. Miluje dlouhé procházky, na vodítku chodí moc hezky a netahá. Zvládá základní povely a s trochou snahy by se jistě naučil mnoho dalších, protože je chytrý a výcvik ho baví. Miluje aportování, aport neúnavně přináší, ale někdy se mu ho nechce pouštět. K fenečkám je velmi přátelský, s pejsky je také kamarád. Miluje jízdu autem. Je čistotný, proto vhodný i do bytu či dovnitř domu, ale samozřejmě může být i na zahrádce.

 


 

ŠTĚŇÁTKO!!!

pes, křížený labrador, 4 měsíce

Malý neposeda a mazlíček by potřeboval být konečně někde v teple a aby se mu někdo věnoval. Je to roztomilé štěndo, malý černý skoro labradorek. Bude takový jak si ho vychováte, je to nezkažené psí mimčo.

 

 


RENA

fena, německý ovčák

Nalezena ve Vlašimi.

Je to hodná a milá fenečka, avšak k cizím lidem obezřetná, výborný hlídač. Je temperamentní, účenlivá, ideální pes k výcviku či ke sportu. Je mazlivá, zvládá základní povely.
 


FILIP

pes, kříženec malého vzrůstu, 3 roky

Filípek je úžasný a roztomilý pejsek. tahle krutá zima není nic pro jeho hladký kožíšek, potřeboval by co nejdříve někam do tepla. Je to šikula a mazaný pejsek, nejlépe by mu bylo v bytě, protože žádný plot pro něho není překážkou. Je velmi mazlivý, vhodnýi k dětem. Má rád procházzky a ještě raději mazlení.

 p1070042.jpg

BOBINKA

fena, německý ovčák (bohužel má klopené uši), 10 let

Je to hodná bábinka, které zemřel majitel a nyní doufá, že najde ještě nový domov a bude se mít zase dobře. Je moc hodná, mírná a klidná. Ideální společnice pro starší lidi, kteří už nehledají pejska na výlety, ale hlavně společníka.
 

 


CHARLIE

pes, kříženec velkého vzrůstu (pravděpodobně kříženec švýcarského ovčáka se zlatým retrívrem), 2 roky

Nalezen v Bystřici.

Charlík je nádherný veliký pes. Má krásnou bohatou srst, která ho dokonale chrání před chladem, proto vhodný i na zahrádku. Je velmi přátelský k lidem, vhodný i do rodiny s dětmi. Za plotem bude budit respekt, ale hlídač to vyloženě není. Je to velký mazel a pohodář. Má rád dlouhé procházky, na vodítku zvladatelný a hodný.

 

 

 


 

 

 

 

ANUŠKA

fena, německý ovčák, 2 roky

Anuška je nádherná představitelka svého plemene. Bohužel je asi vícekrát či krátce po štěňatech, proto má trochu vytahané cecíky. Má překrásnou hlavu a výraz. Na vodítku chodí moc hezky, netahá. Na přivolání za pamlsek krásně přibíhá, umí základní povely. Je vnímavá, snaživá a moc ráda se učí, proto by byla vhodná i k výcviku. Je přátelská k lidem i dětem, za plotem však i dobře hlídá. Velmi vděčná a mazlivá fenečka.

 

 

 

ANNIE (ENÝ)

fena, německý ovčák, 2 roky

Anninka je úžasná, krásná a veselá fenečka. Na vodítku chodí moc hezky, netahá a poslouchá. Na přivolání krásně přibíhá, snaží se poslouchat. Je velmi šikovná a učenlivá, baví ji cvičení, proto vhodná i k výcviku. K lidem i dětem je velmi přátelská a mazlivá. Úžasná fenečka, která přinese nové rodině spoustu radosti.

 

 

pc090132.jpg

 

FERDA

pes, kříženec středního vzrůstu, 2 roky

Je to milý, mazlivý a moc hodný pejsek. Na vodítku netahá, moc rád se pomazlí. Je vděčný, chová se přátelsky i k ostatním pejskům.  Má rád dlouhé procházky. Je roztomilý. Úžasný pejsek vhodný i do rodiny s dětmi.

 

 pb090254.jpg

ROZINKA ŠTĚŇÁTKO!!!

fena, kříženka střední velikosti, 5 měsíců

Rozinka je roztomilá psí holčička.  Je hravá, mazlivá a moc milá. Na štěňátko už čeká v útulku už docela dlouho...několik týdnů. Potřebuje nutně hezký a teplý domov, kde ji zahrnou láskou a bude se jí někdo věnovat. V tomto počasí je to na tak malého pejska nápor.

 

 

 

pes, německý ovčák

Je to krásný pes mohutného vzrůstu. Jelikož je v útulku nově, netváří se zatím moc přátelsky, ale za to výborně hlídá.

 

 

 

DORIAN

pes, kříženec velkého vzrůstu (možná kříženec leopardího psa z Louisiany),  2 - 3 roky

9.12. přivezen z Chocerad, kde se pohyboval už den předtím.

Dorian je úžasný, nádherný a milý pes. Na vodítku chodí moc hezky, své velké síly nezneužívá. Zvládá základní povely, je na něm vidět, že se mu někdo věnoval a pečoval o něho. Je velmi přátelský k lidem, je to mazel a pohodář. Chová se přátelsky a hravě i k ostatním pejskům. Ideální rodinný pes.

 

 


PIŠKŮTEK - ŠTĚNĚ!!!

pes, kříženec středního vzrůstu, 6 měsíců

Nalezen v Benešově.

Je to roztomilý třapatý chlapeček. Je to hravé bezstarostné štěně, ale potřeboval by co nejdříve někam do tepla a aby se mu někdo věnoval. Jako každé štěndo je kamarád se všemi lidmi, dětmi i pejsky. Je šikovný, učenlivý, bude takový jak si ho jeho páníček vychová. Je to šikulka, v budoucnu vhodný i na psí sporty.

 

 

 

PRALINKA

fena, kříženka malého vzrůstu, 2 roky

Nalezena v Kamenici. Musí být krátce po štěňatech, protože má ještě cecíčky nalité mlékem. Má krásně udržovanou srst, někdo o ni musel dobře pečovat.

Pralinka je roztomilá, nádherná a mazlivá fenečka. Na vodítku chodí hezky. Je to veselá a čiperná holčička. Vhodná do rodiny s dětmi i ke starším lidem. Je maličká a drobná, ale to je poměrně čiperka, za plotem horlivá hlídačka :-).

 

 

 

 

LUMPÍK

pes, kříženec labradora středního až většího vzrůstu, 3 roky

Moc milý, hodný a mírný pejsek. Není uštěkaný, v kotci je čistotný, proto vhodný i do bytu. Má rád dlouhé procházky, ale není přehnaně aktivní. je přítulný, vděčný.

 

 

 



 
 

obraz0212.jpg

JESSI

fena, kříženka hovawarta (velikost jako vyšší ovčák), 1 rok

Je to nádherná, mazlivá a hodná fenečka. Na vodítku je skvěle ovladatelná. Je šikovná, učenlivá, jen potřebuje ještě trochu vychovat, protože o samotě ničí věci a snaží se utéct, to lze ale důslednou výchovou a zaměstnáním odbourat.

 


 

LARA

fena, staford, 3 roky, čipovaná

Je to úžasná, mazlivá a moc hodná fenečka. Bez problémů se snáší s ostatními pejsky, je vhodná i k dětem. Je miloučká a přátelská. Hodí se jedině do bytu, protože je čistotná, zvyklá na teplý pelíšek a kontakt s rodinou. Je hodná i k jiným zvířátkům.

 


JIMMY
 
pes, anglický kokršpaněl, 6 let
 
Je to velmi mazlivý, milý a hodný pejsek. Je čistotný, vhodný do bytu aby mohl být svým páníčkům nablízku. Pro svoji milou a vstřícnou povahu se hodí i ke starším lidem, ale i do rodiny s dětmi. Má rád procházky.
 


 

fena,dlouhosrstý ovčák, 5 let

Je to hodná fenečka, zatím smutná, nechápe kde a jak se ocitla. Prozatím se nijak moc neprojevuje, je klidná, mírná, tichá. Stýská se jí po domově.

 

 

 


 

AJŠA

fena, kříženka asi huskyho s kníračem, 2 - 3 roky

Je to sportovně založená fenka. Má ráda dlouhé procházky, zvládá základní povely. Na vodítku chodí hezky, netahá a poslouchá. Má trochu svoji hlavu, ale byla by výbornou společnicí na dlouhé procházky a výlety přírodou. Ráda běhá u kola. Na první pohled může působit trošku odměřeně, ale na procházce je úžasná, hravá a mazlivá. Je sportovně založená, bavily by ji možná i agility. Byla by vhodná i do rodiny s jiným pejskem, protože si s nimi ráda hraje a nemá problém ani s fenami, pokud je na ně zvyklá - je však třeba pomalé seznámení během procházky.

 

 


 

 

 
 


 

 

pes, kříženec malého vzrůstu, asi 8 měsíců

Je to veselý, nádherný, třapatý uličníček. Je mazlivý, velmi milý a přátelský k lidem i pejskům. Má moc rád procházky. Je zatím stále štěněcí povahy, hravý a přátelský. Vhodný i do rodiny s dětmi či dalšími pejsky. Budoucí vítěz voříškiád.

 


 

 

BELINKA

fena, kříženka třední velikosti, 4 roky

Belinka je veselá, velice přátelská a mazlivá fenečka. Má moc árda lidi, na procházkách pořád prozkoumává okolí. Je milá a přítulná.

 

 

pa220057.jpg

 

ŠTĚŇÁTKO!

pejsek, kříženec teriéra (v budoucnu malého vzrůstu), asi 4 měsíce

Je to roztomilý lumpík, je čiperný, moc milý a veselý. Je šikovný  a učenlivý, v budoucnu úžasný pejsek třeba pro agility či jiné psí sporty, protože je rychlý a houževnatý. Člověka se drží i na volno, miluje lidi, děti i pejsky.

 

pa220027.jpg

 

LUCKA

fena, kříženec ovčáka, 5 let

Lucka je fenka skvělé povahy, kterou však spíše ukazuje lidem, které zná. Přes kotec se chová velice ostře a je výborný hlídač, což bohužel mnoho lidí odradí. Venku se nechá lehce uplatit pamlsky (hlavně salámek zabírá) a je velmi přátelská. Je kamarádská s pejsky a chce si s nimi hrát. Miluje dlouhé procházky a je stále hravé povahy. Zvládá základní povely. Výborný hlídač, ke známým lidem je však velmi mazlivá a hodná. Umí základní povely. Hledá někoho, kdo se nenechá odradit skrze mříže a dá jí na procházkách šanci ukázat jaká je.

video
 

pa220126.jpg

FILIP

pes, jezevčík dlouhosrstý, 7 let

Filípkovi zemřel páníček, proto musel do útulku... Filípek je překrásný, udržovaný jezevčíček, který své nové rodině přinese mnoho radosti a bude také okrasou svého domova. Je hodný, klidný a mírný, proto vhodný jako společník pro starší lidi. Má rád procházky, na vodítku chodí moc hezky a netahá. Moc rád se mazlí, je miloučký. Nehodí se však do rodiny s dětmi, protože má sklony hlídat si krmení.

 

 

DORIAN

pes, boxer , 2 roky

Byl nalezen vyhublý přehozený přes plot v útulku. Je hrozně hodný, vděčný a mazlivý. Miluje lidi, je velmi kontaktní a přátelský. Má moc rád procházky, na vodítku chodí hezky. Vhodný k někomu, kdo ho bude mít rád a vynahradí mu vše špatné, bude věrným a milujícím kamarádem.

 

 

 

NELINKA

pb030092.jpg

NELINKA

fena, kříženka menší až střední velikosti, 2 roky

Nelinka je moc milá, mazlivá a hodná fenečka. Má moc ráda procházky, nevadí ji jiní pejsci ani fenečky. Je trošičku opatrná, ale přítulná i k cizím. Na vodítku chodí hezky, je zvědavá a pročmuchává okolí.


 

 

 

 

ROZÁRKA

fena, maltézáček, 2 - 3 roky

Rozárce zemřel páníček a proto musela do útulku. Je to maličkatá, droboučká fenečka, která potřebuje teplý pelíšek, mazlení a pravidelnou péči o srst. Má ráda procházky, je miloučká, velmi přátelská a zvědavá. Jen do velmi dobrých rukou a podmínek.

 

 

 

ZORO

pes, kříženec krátkosrsté border kolie, necelý rok

Zoro je nádherný, zajímavě zbarvený pejsek. Po border kolii má nejen zbarvení, ale i učenlivou povahu, je chytrý a aktivní. Je ideálním pejskem pro různé psí sporty a pro svoji velikost vhodný i do bytu. Miluje lidi, děti a fenečky, s pejskem si musí padnout do oka. Na vodítku chodí hezky, poslouchá na přivolání a velmi ho baví cvičit.

 


 

 

ALFI

pes, kříženec ovčáka, 1 rok

Je ještě bezelstné štěněcí povahy, hravý a veselý. Na vodítku chodí hezky. Má rád dlouhé procházky a výlety do přírody. Je hodný, mazlivý, k lidem velice přítulný a kontaktní. Chová se přátelsky i ke druhým pejskům. Rád se cachtá v potůčku.

video

 

 

štěňátko č.2


 

štěňátko č.3


 

 

ŠTĚŇÁTKA!

štěňátko č.2

pejsek, kříženec teriéra (v budoucnu malého vzrůstu), asi 3 měsíce

Je to roztomilý lumpík, je čiperný, moc milý a veselý. Je šikovný  a učenlivý, v budoucnu úžasný pejsek třeba pro agility či jiné psí sporty, protože je rychlý a houževnatý. Člověka se drží i na volno, miluje lidi, děti i pejsky.

24.10. NOVÉ FOTKY

 

štěňátko č.3

pejsek, kříženec border kolie, asi  4 měsíce

Úžasný, moc milý a mazlivý pejsek. Zpočátku se trošku bál, ale po chvilce drbání je to miláček. Má moc rád procházky, člověka se drží i na volno. Je velmi chytrý a šikovný, v budoucnu úžasný pejsek pro různé psí sporty a aktivity. Zatím na štěňátko poměrně klidný a mírný.

Našla nový domov.
 


 

 
 

 

 

ARTUR

pes,mastif, 6 - 7let

Je to sice obrovský kus psa, ale má velmi mírnou, něžnou povahu. Je velice vděčný za pohlazení a pozornost. Na pozemku vzbuzuje respekt, ale je to spíše mazlík, trošku bulíček. Na vodítku netahá, následuje člověka a poslouchá. Zasloužil by si klidný a milující domov.

 

 

 

 

FILÍPEK

pes, kříženec malého vzrůstu

Je to mazlíček, čistotný a maličký pejsek - ideální do bytu. Je velmi přátelský, hodný, bezproblémový. Je vhodný i do rodiny s dětmi či ke starším lidem. Je přátelský i ke druhým pejskům. Je velmi roztomilý a šikovný.

 

 


 

RASTY
 
pes, staford či pitbull, 2 roky
 
Překrásný, opravdu nádherně stavěný mohutný a silný pes. Má velice přátelskou a kontaktní povahu, miluje lidi, mazlení a dlouhé procházky. Je vhodný i do rodiny s dětmi. Je to založením opravdu mazel a pohodář. Není rvavý se psy, spíše se kamarádí. Je sportovně založený, ideální pes pro bull sporty, dogtrekking,...

 

 

 


 


 

 

pa140027.jpg

pa140029.jpg

štěňátka č.1

pejsek a fenečka, asi 2 měsíce, v budoucnu malého vzrůstu (předpoklad 6-7 kg)

Jsou to nádherná a milá štěňátka, která by urychleně potřebovala najít nový domov, kde budou v teploučku. Obě jsou velmi čiperná, veselá a aktivní. V budoucnu budou malého vzrůstu, proto ideální pejsci do bytu.

Našla nový domov.

 
 

p9220108.jpg

PUŇŤA

pes, kříženec německého ovčáka, 5 let

Je to hodný, mírný a klidný pejsek. Na vodítku chodí moc hezky, netahá a zvládá základní povely. Má moc rád procházky, ale nedožaduje se jich přehnanou aktivitou. Je mazlivý, přátelský a kontaktní k lidem. Rád se mazlí.

Našel nový domov.

 

 pa070004.jpg

pa070019.jpg

pa070012.jpg

pa070002.jpg

ŠTĚŇÁTKA

2 světlé fenečky, 2 černé fenečky, 1 hnědočerný pejsek - JIŽ UMÍSTĚN, pravděpodobně kříženci labradora, 2,5 měsíce

Tato roztomilá štěňátka byla nalezena zanechaná napospas osudu v lese...

Jsou to krásná, roztomilá a mazlivá štěňátka. Milují lidi, pejsky, děti...vše, prostě jako každé malé štěňátko. V dospělosti budou většího vzrůstu. jsou vhodná do bytu i na zahrádku, budou taková jak si je vychováte. Nyní jsou v dočasné domácí péči, proto urychleně hledají nové páníčky.

Našla nový domov díky článku v Aha!.
 

pa060193.jpg

 

 

LARA

fena, kříženka střední velikosti, 7 měsíců

Lara byla nalezena v lese slečnou, která se jí dočasně ujala a dala kompletně naočkovat, nyní je Lara v domácí péči, protože slečna si ji dále nemohla ponechat.

Lara je veselá, hravá, povahou ještě štěně. Má moc ráda děti, druhé pejsky i jiná zvířátka. Je vhodná i dovnitř domu,avšak i na zahrádku. Je velmi mazlivá, vděčná. Na procházkách chodí na volno.

Našla nový domov.

 

 

Obrazek

 

 

AZOREK

pes, kříženec menší až střední velikosti, 13 let

Nalezen v Benešově.

Starší, klidný a hodný pejsek. Je nenáročný, ostatní pejsci mu také nevadí a rád se prochází. Je milý. Je to opravdu moc hodný a hlavně skromný pejsek. Zasloužil by si teplé místečko u hodných lidí, kde by mohl v klidu a obklopen láskou páníčků dožít. Vhodný i jako společník k nějakému psímu kamarádovi. Moc rád se mazlí.

Našel nový domov.

 

p9160083.jpg

ARTUŠ

pes, americký kokršpaněl, 6 let

Artuš je krásný představitel svého plemene. Má rád dlouhé procházky a jako snad každý kork miluje hlavně jídlo. Je mazlivý, velmi přátelský a milý. Nemá problém ani s druhými pejsky. Jeho srst potřebuje pravidelnou údržbu a pak z něho bude krásný kokřík. Na vodítku chodí hezky. Vhodný i ke starším lidem. Je čiperný a energický. Je čistotný, vhodný proto i do bytu, na zahrádce se mu však líbí také.

Našel nový domov.

 

 

SNĚHURKA

fena, kříženec (velikost asi jako border kolie), 1,5 roku

Je to veselá, velmi přátelská a milá fenečka. Má moc ráda procházky, je šikovná, chytrá a učenlivá. Hodila by se i k nějakému psímu sportu, ráda se učí. V kotci je hodná, na procházce temperamentní.

Našla nový domov.

 

Obrazek

 

 

PÍĎA

pes, drobný kříženec menší velikosti, velmi starý pejsek

Nalezen ve Vlašimi.
Pejsek je už opravdu starší, hůře vidí, ale výborně slyší a reaguje na lidský hlas. Je klidný, mírný a skromný. Má roztomilou hlavičku, ouška pro poslech z různých směrů a milý pohled. Ke spokojenosti mu stačí teplá boudička  a papání, ale zasloužil by si užít si ve stáří i lásku a jistotu domova. Je nenáročný, procházky už nevyžaduje, stačí mu trocha poťapkání po dvorečku. Najde se někdo, kdo mu ukáže jak může být život ještě krásný? Přišel zablešený a v mrazech, zasloužil by si ještě trochu lásky. Nejlépe by mu bylo na dvorečku, kde by měl svojí boudičku a mohl si volně ťapat.

video

Našel nový domov.
 

p9220051.jpg

 

DITUŠKA

fena, šeltie, 3 - 4roky

Nalezena v Bernarticích, kde se potulovala zhruba 4 měsíce (předtím ji údajně někdo vyhodil z auta).

Je to zajímavě zbarvená, krásná a hodná fenečka. Moc ráda se mazlí, je velmi klidná a mírná. Na vodítku chodí hezky, následuje člověka a nemá vůbec tendence tahat. Má ráda procházky.


 Našla nový domov. - omlouváme se za chybu při předchozím infu, došlo k šumu mezi webmasterem a ošetřovateli.
 

p9220005.jpg

 

fena, labrador s PP (tetovaná), 6 let

Nalezena v Týnci.

Povahou typická labradorka - milá, mazlivá, velmi kontaktní a hodná k lidem i pejskům. Na vodítku chodí hezky, má moc ráda dlouhé procházky, je stále čiperná, ale dobře zvladatelná. Je vhodná i do rodiny s dětmi či druhým pejskem. Má opravdu milou bezelstnou povahu.

Našla se majitelka.
 

 


ROCKY
 
pes, kříženec asi šarpeje s pinčem, 1,5 roku
 
Rocky je sportovně založený pejsek vhodný pro kterýkoliv psí sport. Je velmi vnímavý, učenlivý a téměř k neutahání. Potřebuje dostatek aktivity a zaměstnání a pak bude úžasným společníkem při různých aktivitách. Na vodítku chodí hezky, miluje děti a chce si s nimi hrát. Mezi pejsky si přátele vybírá.

Našel nový domov

 


 

TONÍČEK

pes, kříženec malého vzrůstu (velikost jezevčíka), 4 roky

Hodný, milý i když trošku trucovitý mrňousek. Na vodítku chodí hezky, je roztomilý, osobitý.  Procházky má rád, ale nevyžaduje příliš dlouhé. Pro svoji velikost ideální ke starším lidem.

Našel nový domov

 

 

LAURA

fena, kříženka Akity Inu s ovčákem, 4 - 5 let

Fenečka se dostala do útulku v hrozném stavu, kdy doslova bojovala o život. Nyní je z ní nádherná čubinka s krásnou hustou srstí. Je však stále trochu nesmělá, má smutný pohled a drží si trochu z obavy odstup. Potřebovala by trpělivé a klidné páníčky, kteří by si ji doma doslova vymazlili aby přestala být tak smutňoučká a opatrná. Na procházce jde na vodítku u nohy, netahá, neskáče. Je snášenlivá s druhými pejsky. Zbarvená je po ovčákovi, ale struktura srsti a stavda těla spíše akity.

Našla nový domov.

 


 

 

pes, kříženec labradora, 1,5 roku

Hodný, velmi milý a přátelský pejsek. Má rád procházky, je velmi kontaktní k lidem i druhým pejskům. Na vodítku chodí hezky, rád se proběhne.

Našel nový domov
 


 

BOBEŠ

pes, labrador, 2 roky

Je to krásně stavěný pejsek, spíše než sportovec se tváří jako rodinný mazel a miláček. Je moc hodný, má rád lidi i jiné pejsky. Je velmi čistotný a nedemoluje, proto je vhodný i do bytu. Procházky má moc rád, rád se i proběhne, ale není přehnaně aktivní. Je vidět, že se mu někdo věnoval, protože zvládá základní povely, je vychovaný. Na vodítku netahá, vhodný i do rodiny s dětmi.

Našel nový domov

 

p7260066.jpg

LESAN

pes, husky, 1,5 roku

Lesánek během pobytu v útulku udělal velký pokrok. Na vodítku už chodí jako profík, na povel si sedá a lehá. Je velmi inteligentní, šikovný a učenlivý. Má moc rád dlouhé procházky, byl by ideálním pejskem pro sportovně založené lidi ke kolu i na dlouhé výlety přírodou. Vhodný však i jako mazlíček do rodiny, protože k lidem je velice přátelský a kontaktní. Je to úžasný, nádherně zbarvený pejsek. Moc rád běhá, umí chodit v postroji. Ideální pejsek i pro sport jako je například canicross či dogtrekking.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O LEGA ČI LESANA JE VÍCE INFORMACÍ O TÉTO KAUZE V PŘÍBĚZÍCH PEJSKŮ, O JIŽ DŘÍVE UMÍSTĚNÝCH PEJSCÍCH A JEJICH ZÁŽITCÍCH Z NOVÉHO DOMOVA SI PŘEČTĚTE VE ZPRÁVÁCH Z NOVÝCH DOMOVŮ - AMÁLKA, MAYA A AKKITUJOK

video

Našel nový domov

 
p8250176.jpg

 

NERO

pes, německý ovčák (bohužel má klopené uši), 2 - 3 roky

Je to krásný pes, má lesklou srst a hezkou stavbu těla. Na vodítku chodí hezky, zvládá základní povely. Je mazlivý, hodný a milý. Na zahradě je však výborný hlídač. K druhým psům je poměrně přátelský, rvačky nevyhledává. Rád se cachtá v potoce. Vhodný jako společník, ale i jako pes pro výcvik poslušnosti, protože je učenlivý a dobře zvladatelný. Zvládá základní povely a plní je s nadšením. Je to obřík, takže na první pohled z něho jde trochu strach, ale je to spíše takový něžný méďa. Je mazlivý, moc hodný. Má však velkou sílu, ale nezneužívá ji.

video

Našel nový domov

 
p7140045.jpg
 
p7140047.jpg

 

RITUNKA A DORINKA

feny, kříženky labradora, 2 roky

Ritunka s Dorinkou jsou sestry. Obě jsou si velmi vzledem i povahou podobné, proto k nim uvádíme společnou charakteristiku, ale k adopci jsou samozřejmě jednotlivě.

Jsou velmi mazlivé, hodné a milé. Jsou hravé, moc šikovné a vděčné. Mají velice submisivní povahu, k člověku přistupují velmi podřízeně. Nejsou však bojácné nebo nějaké ustrašené, mají opravdu jen natolik podřízené chování vůči lidem. Jsou učenlivé, nebyl by problém cvičit s nimi. Jsou poměrně poslušné, člověka se drží. Jsou mírné, velmi mazlivé. Milují míčky a jedna ze sestřiček ho nosí i v kotci pořád v tlamičce. Jsou vhodné i k dětem a druhým pejskům .

Dorinka se uvnitř domu chová tiše, nedemoluje a je čistotná. Nemá problém s domácími zvířátky. Pokud může, člověka neustále následuje a vrtí ocáskem, ale když ji zavřete do jiné místnosti, lehne si a čeká.

Ritunka je moc hodná, nevadí jí žádná domácí zvířata - jediné z čeho má strach jsou malá koťata. Je vhodná i k dětem.

Obě dvě fenečky se hodí jak do rodiny s dětmi, tak i ke starším lidem, protože jsou opravdu klidné a na vodítku chodí přirozeně u nohy.

video

Obě už našly nový domov.

 


 

NELINKA

fenečka, štěňátko - 3/4 roku

Nelinka byla odchycena spolu se svými sourozenci, štěňátka nebyla zvyklá na kontakt s lidmi a byla velmi opatrná. Z Nelinky se stal velký mazlík, moc ráda se chová a nechá se hladit. Je však stále trochu opatrnější. S druhými pejsky je kamarádka, proto by byla vhodná i k druhému pejskovi či fenečce. Je mírná a miloučká.

Našla nový domov.

 

 


 

pes, pinč, 1 rok

Úžasný, veselý a k lidem velice konatktní a přátelský pejsek. Je hravý a kamarádí i s druhými pejsky. Miluje procházky, je to ideální pejsek například na agility či jiný psí sport. Je vychovaný, čistotný, pravděpodobně zvyklý na život v bytě. Je to úžasný mazlík vhodný k milujícím lidem a do teplého pelíšku.

Našel nový domov

 

p8100089.jpg

BEN

pes, kříženec střední velikosti, 1,5 roku

Beníčkovi zemřel jeho páníček. Je to hodný, mazlivý a veselý pejsek. Moc rád se mazlí, má rád procházky a potřebuje lidskou společnost a lásku. Na vodítku chodí hezky, umí základní povely. Má ideální velikost i pro život ve městě. Vhodný jako rodinný mazlíček i ke sportujícím páníčkům.

 Našel nový domov. 

 

 p7140003.jpg

ERIČKA

fena, čistokrevný voříšek menšího vzrůstu, 7 let

Erika je stále veselá a čiperná dáma. Má ráda procházky, ráda se proběhne a hledá v poli myšky. Na vodítku chodí hezky, netahá. Má milou a vlídnou povahu, proto je vhodná i ke starším lidem. Je čistotná, vhodná i do bytu. Je to opravdu moc hodná a milá fenečka, v útulku je venčena i dětmi, které má moc ráda, proto vhodná i do rodiny s dětmi.

video

Našla nový domov.
 

 


 

pes, kříženec střední velikosti, 3 roky

Je to hodný, dobře vychovaný pejsek. Má krásnou splývavou srst. Má rád dlouhé procházky, je velice přátelský a mazlivý k lidem. K fenečkám se chová mile a hravě. Je čistotný, pravděpodobně zvyklý na život v bytě. Na vodítku chodí hezky, netahá a zvládá základní povely. Vhodný ke komukoliv, kdo ho bude mít rád.

Našel nový domov.  
 


 pes, kříženec střední až lehce větší velikosti

Nalezen v Kladrubech.

Hodný, kontaktní k lidem. 

 


pes, křepelák, malý münsterlandský ohař nebo kříženec těchto plemen, 10 měsíců

Měsíc ho měli nálezci u sebe, proto je možné, že ho někdo postrádá již delší dobu.

Úžasné, pohodové a milé odrostlé štěndo. Je vychovaný, moc hodný a na psího puberťáka poměrně klidný a mírný. Na vodítku chodí hezky, v kotci nedemoluje a není uštěkaný. Má rád druhé pejsky, hraje si s nimi a chce se kamarádit. Pro jeho bezelstnou povahu vhodný i k dětem. Miluje lidi, procházky a mazlení. Vhodný pro kohokoliv, kdo ho bude mít rád a bude se mu věnovat.

 
 

p7260136.jpg

pes, střapatý voříšek (mezi předky asi teriér), 2 roky

Nádherný voříšek, budoucí vítěz voříškiád. Má roztomilou třapatou srst, kterou lze upravit stříháním nebo trimováním. Na vodítku chodí moc hezky, netahá. Má rád procházky a moc rád se i proběhne. Je chytrý a učenlivý, jistě by se naučil různé psí kousky. K lidem je velmi přátelský a hravý. Ovšem jako typický a nefalšovaný vesnický voříšek je i trochu uňafaný.

Vrátil se k původnímu majiteli.  

 

 

 

 

pes, malý huňatý kříženec šeltie

Je to roztomilá chlupatá mazlivá kulička. Má rád procházky, na kterých se drží člověka a na zavolání přiběhne. Je vychovaný, pravděpodobně zvyklý na život v bytě. Je to mazlíček, opravdu moc milý a úžasný pejsek vyloženě na mazlení. 

Našel nový domov.   

 

p7260105.jpg

TOBÍŠEK 

pejsek, štěňátko - 3/4 roku,

Štěňátka byla odchycena toulající se po jedné vesnici. Jejich maminku se bohužel odchytit zatím nepodařilo.

Jsou to krásná odrostlá štěňátka, ale vzhledem k tomu, že se jim dosud nikdo nevěnoval, nejsou naučena čistotnosti a jsou i trochu bojácná, proto jes nimi třeba se vším začít úplně od začátku jako s malými štěňaty. S trpělivým přístupem a láskou se brzy všemu naučí a budou z nich vychovaní sebevědomí pejsci. Naučit se musí i na vodítku.

Tobíšek se zatím trochu bojí, ale je hodný, nechá se sebou bez problémů manipulovat. Rád se mazlí a chová, potřebuje však láskyplný přístup.

 

Našel nový domov.  

 

p7260009.jpg

"MÉĎA"

pes - odrostlé štěně, kříženec velkého plemene (má kupírovaný ocas; nyní je velký jako ovčák, ale je možné, že ještě o kousek vyroste)

Je to "malé", roztomilé medvídě. Je mazlivý, naprosto bezproblémový, moc hodný. Je velice přátelský k lidem, dětem i pejskům. Je třeba počítat s jeho velikostí a hravostí štěněte, které při hře skáče a řádí. Na procházce se člověka drží, je moc šikovný, proto by s ním nebyl problém cvičit i poslušnost. Vhodný do opravdu milující rodiny, která ocení jeho báječnou povahu a dopřeje mu rovněž kvalitní výživu aby rostl ve zdravého pejska. Je to skvělý kamarád a mazlíček.

27.7.  NOVÝ PEJSEK V NABÍDCE

video

Našel nový domov.  
 

 

 

AMÁLKA

fenečka, štěňátko - 3/4 roku,

Štěňátka byla odchycena toulající se po jedné vesnici. Jejich maminku se bohužel odchytit zatím nepodařilo.

Jsou to krásná odrostlá štěňátka, ale vzhledem k tomu, že se jim dosud nikdo nevěnoval, nejsou naučena čistotnosti a jsou i trochu bojácná, proto jes nimi třeba se vším začít úplně od začátku jako s malými štěňaty. S trpělivým přístupem a láskou se brzy všemu naučí a budou z nich vychovaní sebevědomí pejsci. Naučit se musí i na vodítku.

Amálka je z lištiček nejsuverennější, je velmi kontaktní a mazlivá k lidem. Vhodná i k dětem, které má ráda. Je to mazlíček a moc hezký pejsek.

Našla nový domov.
 

 


 

ADÁMEK

pes, malý kříženec, 1 rok

Úžasný, roztomilý a krásný pejsek. Je maličký a drobný, ale i přesto miluje dlouhé procházky, nezalekne se ani velkých pejsků a je s nimi hned kamarád. Rád plave, běhá a hraje si. Potřebuje teplý pelíšek a péči. Na vodítku chodí moc hezky. Byl by vhodný i k nějakému psímu sportu, třeba agility by pro něho byli ideál. Je veselý a velmi přátelský k lidem, ale není přehnaně temperamentní.

Našel nový domov.

 

 

Obrazek

CHICA (Čika)

fena, kříženec střední velikosti , 7 let, kastrovaná

Z velmi závažných zdravotních důvodů se o ni její majitelé již nemohou starat. Dříve byla adoptována z tohoto útulku.

Je úžasná, velmi veselá a přátelská. Miluje lidi a jejich společnost. I přesto, že musela své páníčky opustit, je založením pohodářka a snaží se rozdávat radost všem okolo sebe. Je mazlivá a hodná. Na vodítku chodí moc hezky a miluje dlouhé procházky. Má krásnou, splývající hustou srst. Je to pozitivně smýšlející pejsek a moc ráda i papá. Prostě fenečka výborné povahy. Jen někdy zkouší vystrkovat růžky na druhá zvířátka, proto je třeba i pevné vedení a důslednost. Nejlépe by bylo kdyby mohla být v nové rodině jedináčkem. Ve společnosti jiných zvířat má tendence je prohánět a dovolovat si, pak je třeba opravdu pevné vedení a Chica se umírní.

video

Našla nový domov.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bramburka Ben

(Votavova Eva, 17. 12. 2010 13:53)

Dobry den,
driv byl v utulku i Ben bramburka,asi 10let,obri mazlici pejsek.Nasel novy domov?Nevidim ho uz dlouho v nabidce.Pozdravuje Vas ma blazniva Marry,ma se moc krasne(nejlepsi je pry behani v zavejich a pak valeni u me v posteli:o))
Dekuju za odpoved a krasne proziti vanoc.

Píďa a Azorek

(Adéla, 2. 11. 2010 0:07)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda našli domov Píďa a Azorek a jak se mají.Moc díky

Dituška Bernartice

(Božena Holoubkova, 2. 10. 2010 20:52)

Vážení pracovníci Maršovického utulku. Velice by mě zajímaly další informace o seltii Ditušce nalezené v BERNARTICÍCH. Doufám,že se jí vede moc dobře, po prožitých utrapách si to zaslouží. JE TO NÁDHERNÁ MILÁ FENEČKA A ZASLOUŽÍ SI DOBRÉ ZACHÁZENÍ A KLIDNÝ DOMOV. Děkuji za odpověd. Hodně sil do další záslužné práce Holoubková

Tulaček

(Drgoncova jarmila, 28. 9. 2010 9:56)

Dobry den chci se zeptat na psika Tulačka nikde nevidím že našiel domov a ani v ponuke čo je s nim?

Re: Tulaček

(Áňa (11 let), 28. 9. 2010 15:10)

Tuláček našel domov už v červeci nebo v Srpnu přibližně kolem prázdin.Pejsci co našli domov jsou postupně z tohoto článku vymyzávány a nahrazují je pejsci co našli v nejblišží době domov

ARGO

(Karin Černovská, 14. 8. 2010 19:13)

Děkuji Všem zaměstnancům z útulku,za milý přístup k pejskům.Arga si našli noví majitelé a za to jim velice moc děkujem a přejeme plno radosti a veselých zažitků s Argem:)

:-)

(Smailinka, 29. 6. 2010 18:12)

:-)

Poděkování

(Milan a Jitka Houdkovi, 15. 5. 2010 22:01)

Děkujeme všem v útulku za péči a lásku, kterou dáváte všem pejskům, kteří zatím nemají to stěstí,že jim lásku a péči dávají jejich páníčkové.
Vzali jsme si od Vás "vílu" Amálku a moc za ni děkujeme.Navíc jsme dnes zjistili, že i Snížek již spinká v novém domově,což je výborná zpráva.Moc mu to přejeme.
Mějte se hezky.

Poděkování všem ;

(ROCKY, 10. 5. 2010 19:26)

Chtěla bych poděkovat všem -tetám- ve skvělém útulku,které měly s námi trpělivost a staraly se o ROCKYHO DO TÉ DOBY,NEŽ SI HO MOHLI VZÍT MLADÍ.Rocky je od včera konečně v novém domově,moc se mu tam líbí,nedělá neplechu.Jen ty schody to je problém,snad si zvykne.Zatím ho páníčkové nosí.DÍKY JEŠTĚ JEDNOU VŠEM VÁM CO SE O PEJSKY STARÁTE KDYŽ TO TZV.MAJITELÉ NEZVLÁDLI A VŠEM PEJSKŮM,KTEŘÍ JEŠTĚ NEMĚLI TO ŠTĚSTÍ,ABY BRZY NAŠLI NOVÝ DOMOV.
Babička Jana od Rockyho

Max

(Natálie - dobrovolník útulku, 2. 5. 2010 16:38)

Dobrý den, fotky můžete poslat na mail útulku, který je uveden v kontaktech nebo na úvodní straně stránek. Na fotky jsem zvědavá a určitě budou všichni rádi když uvidí jak Max roste a sluší mu to. Štěňátka to byla opradu moc krásná.

Maxík

(Růžena , 2. 5. 2010 15:11)

Přivezli jsme si od vás poslední štěnátko leopardího psa.Je to naše sluníčko,nejdříve se všeho bál,ale ted ho pomalu se vším seznamujeme.Nejbezpečněji se cítí na zahradě,nebo u nás v domečku.Už krásně slyší na jméno Max.Je to psí krasavec,každý ho obdivuje.Kam mohu poslat fotky?Moc vám za něj děkujeme.

BADY

(BADY, 7. 4. 2010 21:02)

Bady je úplně skvělý rychle se zabydluje a je to miláček

DOTAZ

(elizabeth, 1. 4. 2010 7:11)

Takže si DARINKU někdo vzal??Jestli ANO jsem moc MOC ráda.Protože jsem jí v útulku neviděla tak mi to bylo DIVNÉ.Takže DARINKA našla domov dřív než její štěňátka?ELIZABETH

odpověď

(Natálie - dobrovolník útulku Maršovice, 30. 3. 2010 19:28)

Pejsci, kteří našli domov jsou postupně odmazáváni, proto tu nejsou úplně všichni.

CO JE S Darinkou??

(elizabeth, 30. 3. 2010 13:13)

Nevíte co se stalo s Darinkou?Neviděla jsem ji v útulku ani v NAŠLI DOMOV A DOMOVA SE NEDOČKALI byla bych moc ráda kdyby jsem se DOZVĚDĚLA co s ní je.Děkuji předem za odpovědi.ELIZABETH

Harry

(Natálie - dobrovolník útulku Maršovice, 29. 3. 2010 15:48)

Povídání o Harrym je ve zprávách z nových domovů a šlo o úplně jiného pejska.
Moc děkujeme, že jste napsala jak se Míša má a za to, že se má nyní tak hezky.

HARRY ???????

(Jitka Joštová, 29. 3. 2010 12:22)

Dobrý den, tez mam od Vas pejska.. adoptoval jsem ho do Vas asi v breznu 2009, puvodne jsem mela vyhledleho Misu - stareho NO, ktery pak za nedlouho udajne zemrel, nesnesl se vsak s mym NO.

Voriska jsem pojmenovala Misa take - maly, cerny, dlouhosrsty, prosedivela maska v obliceji, jiz hodne stary, bal se ruky a mel zanedbany zanet obou usi.

Nikde jsem ho tu nenasla. Jen doufam, ze to neni pes "Harry". protoze tenkrat v utulku v Troji meli uplne stejneho psa (mimochodem fenku), az jsme si rikali, ze jsou urcite sourozenci.. Misa od Vas je jiz rok u me a ma se moc dobre ! :)

Dejte vedet, jak to je, diky. J. Jostova, Luka pod Mednikem

Darinka

(Tara, 28. 3. 2010 13:38)

Chci se zeptat CO SE STALO S Darinkou??????????????

dotaz na štěnátko - Nelinka

(Jana Vilasová , 19. 3. 2010 11:15)

Dobrý den chtěla jsem se vás zeptat do jaké rodiny či města se dostala Nelinka a zda máte nějaké zprávy o ní.Odpověd na janina.v.23@seznam.cz

Poděkování

(Andrea Chocová Soběslav, 3. 3. 2010 22:00)

Dobrý den,chtěla bych vám velice poděkovat za nového člena rodiny,ve vašem útulku se jmenoval Ferda a nyní už slyší na jméno Bendži,je to naše velké štěstíčko máme ho rádi od prveho okamžiku našeho setkáni i on si tak rychle zvykl u nás doma.Děkuji celému personálu vašeho útulku,že dělate stastny lidi i pejsky,vážíme si vás!!!Ještě jednou mnohokrát děkujeme a doporučíme vaše pejsky k osvojení!!