Jdi na obsah Jdi na menu
 

V případě zájmu o pejska volejte  na naše telefonní číslo 775268225 a domluvte si návštěvu.  Vybraného pejska přivedeme, vezmete si ho na procházku a pak se rozhodnete..Preferujeme návštěvu za pejskem-dle dohody. Pejskové jsou očkovaní a odčervení.

Bližší informace o pejskovi získáte na tel. 775268225, případně na našem facebooku...

peginka--2-.jpg  Pegynka, menší voříšek, asi 11 let, zemřela jí panička a rodina ji uvázala u útulku. Pegynka je uštěkaná a kousavá psí babča. Za dobu co je v útulku už se hodně zlepšila, ale nevěří lidem a spíše ze strachu kouše...Potřebuje zkušeného člověka, který jí vrátí důvěru v lidi.

tonik1.jpg Toník, velšterier, pes asi 5-6 let, špatně čitelné tetování, do útulku se dostal ve velmi zanedbaném stavu srsti. Je kamarádský s lidmi i pejsky, ale je to lovec.Vhodný k domku, kde nebudou další zvířata(drůbež, kočky...)

 

 

bojar.jpg  Bojar, pes asi 5 let, 

kříženec NO, hodný, kamarádský, bezproblémový, na vodítku chodí dobře.

vhodný k domku se zahradou

 

31357778_445077855930511_7578867602252890112_n.jpg Lady(leidy), fenka asi 3-4 roky,pravý voříšek, lehce obézní, kamarádská, akční, potřebuje hodně pohybu.Byla by vhodná k lidem, kteří jsou sportovně založeni. Má ráda dlouhé procházky. 

 

j

 

rocky--2-.jpg   Rocky

 pes, asi 8-10 let, kříženec rotvajlera, ostřejší, zná povely, k cizím lidem je zprvu opravdu ostrý a je třeba ho důsledně povelovat. Je možné, že dříve hlídal někde v areálu.Ohlídal by dobře dům, vyběhal se na zahradě. Ale chce to kvalitní oplocení, když potřebuje, umí se dostat ven, nic není pro něho problém.. S lidmi, které dobře zná, je kamarád.

 

lord.jpg  Lord

 pes, 3-4 roky, kříženec NO

 Zřejmě byl zvyklý žít někde u domu na dvorku, možná dokonce na řetězu. Nemá rád ostatní psy, na cizí lidi také zprvu většinou vrčí. Vhodný k domku se zahradou, kde by dobře hlídal. Nevhodný do bytu.

 

sara2--2-.jpg  Sára

 fena, asi 3 roky, stř.kříženka

velikostně jako drobnější labradorka. Je hodná, mazlivá, s ostatními psy a fenami většinou nemá problém. Bohužel bude lovec, do útulku byla vrácena z adopce, podhrabala se k sousedům a zakousla kočku a kachnu.Nutné dobré oplocení a v případě nepřítomnosti majitele nejlépe kotec.

 

asta1.jpg        Asta

 asi 8-10 let, fena NO

 hodná, mazlivá, pozor- útěkářka, 

 takže ze třeba dobře oplocený pozemek, příp. kotec v době nepřítomnosti majitele. 

 

17796221_287805121657786_1131119448908134303_n--2-.jpg Ferda

stř.kříženec, asi 10let

nalezenec, čiperný pes, kamarád s lidmi, má rád procházky a mazlení, nemusí některé pejsky. Vhodný k domku se zahradou.pozor-umí přelézat ploty

 

 

p1200157--4-.jpg Blesk

kříženec labradora a něm.ovčáka, asi 8 let

Blesk zůstal na pozemku u domu po páníčkovi, který se odstěhoval zpět do zahraničí. Majitel pozemku se snažil najít Bleskovi nový domov, což se bohužel nepodařilo a tak Blesk skončil v útulku. Je to akční pes, potřebuje hodně pohybu, nemá rád většinu ostatních psů. Vhodný k domku se zahradou.

alanek.jpg Alánek(týnecký)

 střední kříženec, asi 4 roky, je kastrovaný a čipovaný. Alánek je tak trochu svůj...nechce moc chodit na vodítku, i když už to umí. Má rád svoji volnost pohybu, kamarád s lidmi, rád se mazlí, nekonfliktní, vhodný k domku na zahradu, kde by měl dost pohybu. Je to pejsek z velké smečky,zvyklý na život po svém...Pozemek musí mít dobré oplocení, umí si najít cestu ven...

 

 

p1200166--2-.jpg  Daník(týnecký)

střední kříženec vypadající jako retrievr,i velikostně, asi 8-9let, kastrovaný a čipovaný. Nechce moc na vodítku,ale už to umí. S lidmi nemá problém, s pejsky jak s kterým. Vhodný k domku se zahradou, kde by měl volnost pohybu.Je to pejsek z velké smečky, zvyklý žít si po svém...Umí si poradit, když se chce dostat ven.Nutné kvalitní oplocení pozemku.

 
 

18664173_311288959309402_6817812240975462522_n--2-.jpg   Maxík

kříženec rumun.karpatského ovčáka,2 roky, vhodný jenom ke zkušenému chovateli, který mu vrátí důvěru v lidi a zvládne jeho chování...

v útulku od majitelů z důvodu změny situace v rodině.Dle sdělení je zvyklý na děti, ale nevhodný k úplně malým, dobře hlídá, ale až příliš si hlídá i svoje věci a když se mu něco nelíbí, vrčí a může i kousnout. Vhodný jen ke zkušenému člověku, nějaký blok ohledně vodítka- nechce si dát připnout ani nasadit, vrčí a útočí.V současné době hledáme člověka, který by se Maxovi věnoval a dal mu novou šanci. Domníváme se, že původní rodina zanedbala výchovu a Max tam začal být dominantní a nezvladatelný. Stejně se bohužel začal opět chovat v útulku. Když už se zdálo, že je vše zvládnuté, Max opět při pokusu vzít na vodítko zaútočil. Zřejmě bude více věřit mužům.

 

  

 

 

   

 

 
 

 

 

 

p1200177--2-.jpg  Beník

pes,stř.kříženec, asi 7-8 let

Beník je nalezenec. Je to velmi čiperný pejsek, má rád lidi i většinu pejsků. Miluje dlouhé vycházky. Na cizí lidi občas vrčí, když se mu něco nelíbí a bohužel i kousne, když není po jeho... Nutná údržba srsti, ale nezná to a moc se mu to nelíbí.Stříhání bylo možné pouze v celkové anestezii. Jinak kouše a nedá na sebe sáhnout.  Nechce ani jakoukoliv běžnou údržbu srsti, vrčí a kousne.Vrácen z adopce po pár dnech, vrčel na paničku a nedal se ostřihat. Z další adopce vrácen hned, cestou domů kousl novou paničku. Beníček by potřeboval k domku se zahradou, případně pelíšek někde v závětří domu, není vhodný do bytu. Potřebuje si tak trochu žít podle svého a tak, aby se na něm moc nevyžadovalo. Rád se mazlí, ale jen když chce on.                               

 

 

 

    

 
 

 

p1170170.jpg

SPAJK

pes,kříženec pitbulla,  asi 5 let 

Spajk kříženec pitbula. Velmi dobře hlídá. Má raději ženy.Poslušný, k cizím lidem zprvu nedůvěřivý.Na vodítku hodně táhne.Čipován,ale majitel nedohledán (neozval se, zřejmě nemá zájem...). Spajk není pes pro každého. Je vhodný k někomu , kdo má s tímto plemenem zkušenosti. Spajk má sklony k demolování, takže vhodný pouze ven. Pokud bude v bytě, nesmí zustat sám.

více fotek zde

p1150840.jpg

MAX

kříženec dobrmana, asi 3 roky

v útulku od majitelů, nemá rád úplně malé děti.Akční pejsek, který miluje lidi. S pejsky většinou také nemá problém.Na vodítku je dobře ovladatelný,netáhne.  Dobře hlídá.

Zná základní povely a respektuje je. Potřebuje důsledného páníčka.Vhodný k domku se zahradou.

více fotek zde

p1170674--2-.jpg

 

BERTÍK 

kříženec labradora a pitbulla

11 let

Po překonání počáteční nedůvěry hodný,poslušný ..Zná základní povely.V útulku od majitelů z důvodů změny rodinné situace.Ve své povaze nezapře pitbula, je svůj a ne s každým se kamarádí. Potřebuje zkušeného páníčka. Vhodný k domu se zahradou.

více fote zde

p1180081.jpg

BRIA

fena,kříženec staf,4 roky, 

Bria kříženec staforda. Akční , temperamentní ,ostrá, po překonání počáteční nedůvěry hodná. Dobře hlídá. S těmi co zná, je kamarád. Zná základní povely. Deformace ocásku. Vhodná k lidem , kteří mají s tímto plemenem zkušenost, spíše ven, má sklon demolovat. 

více fotek zde